Spowiedź św. :

w Amsterdamie: w każdy piątek od 18.00- 19.00.                                                                                                                                       w niedziele przede mszą św. o 12.00

w Hem: w niedzielę od ok. 9.00,                                                                                                                                                                     w I czwartek miesiąca od 18.30

w Aalsmeer, Beverwijku i T Zand przede mszą św. jeśli czas na to pozwala.

W Almere i w Nieuw Vennep przed lub po mszy św. w wyznaczone soboty.

Trudności czasowe uniemożliwiające aktualnie spowiedź św. w niektórych ośrodkach przede mszą św. są przejściowe. Sytuacja zmieni się, jak do naszej parafii dojdzie jeszcze jeden ksiądz, co ma nastąpić jesienią tego roku.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!