Bezpiecznych, wspaniałych wakacji!

Właśnie zakończyliśmy kolejny rok nauki w naszej Polskiej Szkole, rok bardzo nietypowy, bo zakłócony przez pandemię koronawirusa.
Niestety, część zaplanowanych w kalendarzu spotkań nie mogła odbyć się w budynku i dzieciom pozostała nauka w domu, według instrukcji nauczycieli, pod okiem rodziców. Ta nowa, wyjątkowa sytuacja nie była łatwa dla nikogo. Na szczęście w czerwcu mogliśmy ponownie spotkać się z dziećmi w szkole (respektując wytyczne holenderskiego rządu). Dwudziestego czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Uczniowie otrzymali świadectwa, legitymacje i nagrody książkowe. Nasz fotograf, pan John Louwerse, wykonał pamiątkowe zdjęcia grupowe i oto rozpoczęły się wakacje – czas odpoczynku od szkolnych ławek, od wyjazdów do Amsterdamu, od pracowitych sobotnich popołudni.

Przypominamy, że trwają zapisy na nowy rok szkolny. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 sierpnia. Więcej informacji na stronie Polskiej Szkoły.

Tekst: Emilia Bielawska 

Posts created 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!