Człowiek jest wielki przez to, czym dzieli się z innymi… Jan Paweł II

Drodzy parafianie !!! Serdecznie dziękujemy Wam za okazane wsparcie i dary, które przekazaliście na rzecz potrzebujących ofiar wojny w Ukrainie. Pierwsza partia naszej pomocy jest już na Ukrainie. Dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z ks. Oleksiejem, który rozdysponuje przekazane przez Was apteczki do miejsc, gdzie znajduję się front, aby tam mogły nieść pomoc.  Pomoc pieniężna zostanie przekazana do parafii na Ukrainie, które prowadzą nasi współbracia ks. chrystusowcy, aby tam na miejscu mogli pomagać według potrzeb. Fundusze z drugiej zbiórki zostaną przekazane na zakup bandaży. Jak tylko uda nam się dokonać zakupu, natychmiast zostaną one  przekazane na Ukrainę. Za wyrazy solidarności serdecznie Bóg zapłać. Wszystko co uczyniliście jednemu z braci moich najmniejszych, mnieście uczynili… Mt 25, 40

 

CR6_12248

Zdjęcie 1 z 6

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!