Uroczystości odpustowe i bierzmowanie w Heiloo

Dnia 29 maja udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej w Heiloo, aby wspólnie świętować odpust parafialny. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył ks. prowincjał prowincji św. Józefa Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej obejmującej kraje: Niemcy, Niderlandy, Włochy oraz Węgry. W czasie Mszy świętej ks. prowincjał udzielił sakramentu bierzmowania młodzież i dorosłym z naszej parafii oraz młodzieży z parafii NMP Częstochowskiej w Utrechcie. Na zakończenie Mszy wzięliśmy udział w procesji oraz nabożeństwie majowym. Mszy świętej towarzyszyła oprawa muzyczna gości z Podhala.
Młodzieży bierzmowanej życzymy otwartości na dary Ducha Świętego, które uzdalniają do mężnego wyznawania wiary. Bogu niech będą dzięki…
 
Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!