XIX Polonijne Spotkanie Młodych

ZAPRASZAMY młodzież polonijną, oraz wszystkich, którzy mają i czują w sobie młodego ducha – na wielkie święto młodości do Concordii!!!

Każdego roku w czwartą sobotę czerwca dolina Concordii zapełnia się kolorowym tłumem młodych Polaków mieszkających nie tylko w różnych zakątkach Niemiec, Holandii i  Belgii, oraz w Polsce. Wśród obecnych widać również całe rodziny i wielu dorosłych, którzy mimo osiągnięcia wieku dojrzałego zachowują niegasnącą młodość ducha. Wszyscy oni przybywają, aby doświadczyć wyjątkowego spotkania z Panem Bogiem i między sobą, umocnić osobistą wiarę i doświadczyć jej wspólnotowego wymiaru.

Spotkamy się pod hasłem:
💙💙💙
„Znaleźli Maryję, Józefa i Niemowlę”
Łk 2,16
💙💙💙

 

Zapisy u ks. Krzysztofa.

0005

Zdjęcie 1 z 1

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!