Ekstremalna Droga Krzyżowa 2023

Szczęść Boże !!!
 
IV edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej już za nami.
Tegoroczna wyprawa różniła się od zeszłorocznej przede wszystkim dystansem, jaki mieliśmy do pokonania, ilością uczestników, którzy podjęli wyzwanie oraz uciążliwym deszczem, który towarzyszył nam niemal przez całą naszą drogę. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych na trasę zdecydowało się wyruszyć ponad 60 osób. Każdy z Nas ruszył w swoją drogę, niektórzy chcieli sprawdzić swoją wytrzymałość, podziękować za otrzymane dobro, poprosić o coś ważnego, pobyć z Bogiem w samotności lub razem z drugim człowiekiem przejść kolejne kilometry, ile osób tyle motywacji.
 
Po wielu godzinach marszu, zmagania się ze słabościami własnego ciała, zmęczeniem z trudem stawiając kolejny krok większość dotarła do Sanktuarium w Heiloo.
 
Wszystkim uczestnikom pragnę gorąco pogratulować podjętej decyzji i podziękować za wspólnotę wiary, którą stworzyliśmy wychodząc ze swojej strefy komfortu na Ekstremalną Drogę Krzyżową nie zważając na trud. 
 
W tym roku poza osobami dorosłymi można było spotkać na trasie młodzież oraz dzieci, które dzielnie pokonywały każdy kilometr. Najmłodsza uczestniczka Julia miała 9 lat.
 
Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestnikom za wytrwałość oraz nieustępliwość w odkrywaniu samych siebie 
 
Nie warto żyć normalnie warto żyć ekstremalnie 🙂 
 
Jeżeli są jakieś spostrzeżenia co do tegorocznej edycji proszę o kontakt
e-mail
0687750742
lub osobiście 
 
Lider Rejonu EDK Amsterdam
Grzegorz Choina
 
Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!