Niedziela Palmowa 2023

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie”. „Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku, uznać, że jest królową, i obdarzyć go miłością”. Antoine de Saint-Exupery. Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.  Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego». Mk 10,14-15 W pierwszy dzień kwietnia, podczas szkolnej Mszy świętej rozstrzygnęliśmy konkurs na palmę wielkanocną. Jury, w osobie naszego proboszcza, księdza Krzysztofa, oceniało zarówno, wysokość, pomysłowość, jak i walory artystyczne arcydzieł. Gratulujemy laureatom i uczestnikom konkursu. Wszystkie palmy były wyjątkowe!

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!