Pielgrzymka różańcowa do Sanktuarium Matki Bożej w Heiloo

W dniu 22 października udaliśmy się na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Heiloo. To już drugi raz, kiedy w październiku udajemy się do Matki, aby z różancem w ręku wypraszać potrzebnych łaski dla siebie i dla naszej parafii. Nasze spotkanie rozpoczęło się od modlitwy różańcowej prowadzonej przez księdza proboszcza z rozbudowanymi rozważaniami na temat tajemnic radosnych różańca świętego. Po zakończonej modlitwie wysłuchaliśmy konferencji na temat nawrócenia i jego wagi w naszym osobistym życiu. Maryja wiele razy w swoich orędziach zachęcą nas do podjęcia drogi nawrócenia. Ksiądz proboszcz zwrócił uwagę, na konieczność przemiany życia, która ma być udziałem, każdego z nas. Opowiadając, o tym, że aby dostrzec własne błędy musimy jeszcze bardziej zbliżyć się do Jezusa, który jest światłem na naszej drodze. Po zakończonej konferencji odbyła się uroczysta Msza święta z rozbudowanym uwielbieniem. Na koniec naszej pielgrzymki, kążdy otrzymał indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Był to piękny i ważny czas. Bogu niech będą dzięki. Mamy nadzieję, że październikowa pielgrzymka do Heiloo stanie się jedną z tradycji naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

fot. John Louwerse

Posts created 96

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!