Solidarni z Ukrainą

Drodzy parafianie!!!

W najbliższą niedzielę 06.03. przeprowadzimy zbiórkę na rzecz poszkodowanych osób agresją rosyjską na terytorium Ukrainy. Zachęcam, aby w tym roku także jałmużnę wielkopostna przeznaczyć na ten cel. Chcemy wspomóc dwie parafie prowadzone przez chrystusowców na Ukrainie, w Mikołajowie, który obecnie znajduje się pod ostrzałem i w Kamieńcu Podolskim, gdzie przyjmowani są ludzie uciekający ze wschodniej Ukrainy. Swoją ofiarę można wpłacić także na konto parafialne z dopiskiem pomoc dla Ukrainy. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel serdecznie Bóg zapłać.

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!