Msza święta o pokój na Ukrainie

Szczęść Boże. Drodzy parafianie dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek potrzeba naszej solidarności z narodem ukraińskiem, który doświadcza brutalnej destrukcji ze strony rosyjskiego okupanta. Pragnę Was zachęcić do wspólnej modlitwy o pokój na Ukrainie w najbliższą niedzielę w kościele w Amsterdamie o godz. 12:00. Zjednoczmy się, aby we wspólniej modlitwie prosić o pokój dla Ukrainy i całego świata. Szturmujmy naszymi modlitwami niebo. Niech wstawiennictwo Matki Bożej Latyczowskiej towarzyszy nam we wspólnym wołaniu o pokój. Królowo Pokoju módl się za nami…

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!