Zakończenie wizyty duszpasterskiej

Po rocznej przerwie związanej z pandemia koronowirusa, w tym roku w naszej parafii odbyła się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Dziękujemy tym wszystkim, którzy nas przyjęli, za serdeczność, za wspólną modlitwę, za wszystkie rozmowy i cenne sugestie. 

W tym czasie udało nam się odwiedzić około 130 rodzin zamieszkujących na terytorium naszej rozległej parafii. Był to dla nas ważny i piekny czas, w którym mogliśmy Państwa lepiej poznać. I choć zostało nam jeszcze kilka spotkań, to już dzisiaj modlimy się o dobre owoce kolędowych spotkań.

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!