Zawierzenie św. Józefowi

W niedzielę 19.03 w kościele w Amsterdamie modliliśmy się za wstawiennictwem św. Józefa za wszystkich mężczyzn naszej parafii, aby byli wierni swojemu powołaniu. Na zakończenie Mszy świetej odmówiliśmy wspólnie Akt Zawierzenia św. Józefowi, prosząc, abyśmy podołali zadaniom, które Bóg przed nimi stawia. Niedzielna Msza święta była też dla nas okazją do wyrażenia naszej wdzięczności Panu Józefowi naszemu kościelnemu, który od wielu lat swoją ofiarną pomocą towarzyszy naszej wspólnocie. Panie Józefie sto lat… św. Józefie – módl się za nami…
fot. John Louwerse

CR6_27719

Zdjęcie 1 z 11

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!