Ekstremalna Droga Krzyżowa – już niebawem…

 Już za 3 tygodnie w noc z 31.03 (piątek) na 01.04. (sobotę) odbędzie się kolejna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Trasa Drogi Krzyżowej przebiega z Amsterdamu do Sanktuarium MB w Heiloo. W tym roku trasa wyniesie 34,2 km. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną: www.edk.org.pl. Wybieramy zakładkę: Europa/Amsterdam/ trasa pomarańczowa – św. Pawła.

EDK odpowiada na podstawowy problem wielu ludzi. Nie są zadowoleni z tego, jak wygląda ich życie. Jednak boją się zmiany – nie chcą utracić tego, co mają. Mają swoją strefę komfortu, w środku której jest dużo nierozwiązanych problemów. Kiedy jednak człowiek raz przekroczy te granice, właśnie w czasie EDK, może uwierzyć w to, że jest w stanie zmienić swoje życie.

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!