Parafialna różancowa pielgrzymka do Heiloo

W dniu 23 października udaliśmy się z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej w Potrzebie w Heiloo. Nasze wspólne spotkanie u Matki rozpoczęliśmy od Adoracji Najświetszego Sakramentu i wspólnej modlitwy w godzinie miłosierdzia. Tego dnia konferencje maryjną o znaczeniu obecności Maryi w codziennym życiu na emigracji wygłosił dla nas ks. Jan. Po zakończonej konferencji wspólnie odmówiliśmy różaniec, w którym szczególnie polecaliśmy naszym modlitwom rodziny rozdzielone emigracją. Na zakończenie odbyła się uroczysta Msza święta, oraz Akt Zawierzenia całej naszej parafii opiece Matki Bożej. Maryjo, Królowo Polski – módl się za nami.

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!