Spotkanie z biskupem diecezji Haarlem-Amsterdam

W dniu dzisejszym razem z przedstawicielami naszej rady parafialnej mieliśmy okazję spotkać się z pasterzem naszej diecezji Haarlem – Amsterdam ks. bp. Janem Hendriksem. Była to okazja, aby księdzu biskupowi przedstawić nowego wikariusza ks. Jana Urbanka. Podczas spotkania poruszone zostały aktualne problemy naszej wspólnoty. Zaprosiliśmy także ks. biskupa na jubileusz 75-lecia istnienia duszpasterstwa polskiego w Amsterdamie, który świętować bedziemy w 2022 roku. https://www.arsacal.nl/?p=contentitem&id=2770

 

20211119_poolseparochie-xl

Zdjęcie 1 z 2

 

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!