Polonijne spotkanie młodych w Concordii

W sobotę 24 czerwca udaliśmy się na Polonijne spotkanie młodych w Concordi, które dostarczyło nam wiele niezapomnianych wrażeń. Był czas na wspólna zabawę i tańce. Był czas wyciszenia i modlitwy na różańcu. Była piękna Eucharystia pod przewodnictwem bp Turzyńskiego, delegata KEP do spraw Polonii. Była przepiękna adoracja Najświętszego Sakramentu. No i oczywiście długie rozmowy w autokarze… Do domu wróciliśmy o 3 nad ranem… Dziękuję młodzieży za wspólnie spędzony czas… i tym, którzy cały czas są młodzi duchem… za wasze świadectwo wiary…

Posts created 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!