Rekolekcje z o.Adamem Szustakiem

Rekolekcje z o. Adamem Szustakiem to wyjątkowe wydarzenie odbyło się 28.09.2019r. w naszej parafii gościliśmy znanego dominikanina o.Adama Szustaka, odprawił mszę świętą oraz wygłosił cykl konferencji. Urzekł nas swoją pokorą oraz prostotą języka, jakim głosi Słowo Boże. W konferencjach o.Adama nie znajdziemy kościelnej nowomowy, nie ma tam pompatycznych zwrotów i abstrakcyjnych lub ogólnych sytuacji. Dostajemy w nich konkretne i zrozumiałe wytłumaczenie biblijnych wydarzeń oraz ich przełożenie na życie każdego z nas.

 

Posts created 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

error: Content is protected !!